U organizaciji Klub igrača malog nogometa i Zajednice sportskih udruga Grada Lepoglave u prostoru Gradske knjižnice u Lepoglavi održano javno izvlačenje skupina za 15. otvoreni zimski turnir u malom nogometu Karlovačko kup Lepoglava 2019.
Za turnir prijavljene 43 seniorske ekipe koje će razigravati u 14 skupina i 22 veteranske u 7 skupina.
Skupine seniori:
Skupina 1
Graditeljstvo Merkaš (Donja Šemnica)
MNK Jesenje (Jesenje)
Podgorje (Lepoglava)
Skupina 2
Tornado (Lepoglava)
DŠR Žarovnica (Lepoglava)
UM Gredenec (Petrovsko)
Skupina 3
KIMNL & Prijatelji (Lepoglava)
Klenovnik (Klenovnik)
Žuta minuta (Varaždin)
Skupina 4
Risek strojna obrada (Mihovljan)
Niskogradnja Veverec (Oroslavlje)
AP Toni (Vidovec)
Skupina 5
MNK Druškovec (Druškovec)
Bednja (Bednja)
Kavaa Ivana (Ivanec)
Skupina 6
MNK Majolka (Videm)
Mali Ajax (Vukanci)
NBD (Bedekovčina)
Skupina 7
Still transporti (Višnjica)
Drvodjelac (Ivanec)
Boca Juniors (Lepoglava)
Skupina 8
CB Sloboda (Varaždin)
Tomo d.o.o. (Vinica)
Kardan tim (Sv. Ivan Zelina)
Skupina 9
Gregur Invest d.o.o. (Ivanec)
Hudektrgotrans (Biljevec)
Bičaki (Bedenica)
Skupina 10
Sportsko društvo Đurmanec (Đurmanec)
DC 10 Transporti Živina (Petrova Gora)
CB Mystery (Salinovec)
Skupina 11
Fenč i prijatelji (Sračinec)
UŠR Cvetlin (Cvetlin)
Football & Castro tim (Krapina)
Skupina 12
Trakošćan (Trakošćan)
ASO Ponos (Krapina)
Stolarija Tomislav (Pregrada)
Skupina 13
MNK Vrbno (Vrbno)
Pusti duh (Lepoglava)
Janke i Marke (Radoboj)
Skupina 14
Magoi Drašković (Drašković)
Javor (Đurmanec)
Auto salon Klarić (Soblinec)
Adriatic osiguranje (Mihovljan)
Skupine veterani:
Skupina 1
KIMN & UBB (Bednja)
M klub (Macelj)
CB Šilo (Lučko)
Skupina 2
ŠUG Gornja Šemnica (Gornja Šemnica)
Hudektrgotrans (Biljevec)
MS-Interart (Mihovljan)
Skupina 3
IPA 192 PU Varaždinska (Varaždin)
Cojones (Lepoglava)
Zbrda zdola (Ivanec)
Skupina 4
UŠR Višnjica & Bednjica (Višnjica)
Centar Škudar veterani (Novi Golubovec)
X tim (Lepoglava)
Skupina 5
NK Ivančica veterani (Ivanec)
SPH (Ivanec)
UŠR Višnjica (Višnjica)
Skupina 6
UŠR Purga (Lepoglava)
Bilikum petkom (Varaždin)
DSR Crna mačka (Bedenica)
Skupina 7
Lepoglava veterani (Lepoglava)
DŠR Lančić-Knapić (Ivanec)
Marino gradnja (Greščevina)
Veterani Bednja (Bednja)
Titulu pobjednika iz 2018. branit će Graditeljstvo Merkaš iz Donje Šemnice kod seniora, te KIMN & UBB Bednja u konkurenciji veterana.